Forum za vsak dan !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za vsak dan ! =]
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Mozolji.

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Freaky_friday. <3
Administrator
Administrator
Freaky_friday. <3


Female Število prispevkov : 216
Age : 30
Registration date : 02/12/2008

Mozolji. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Mozolji.   Mozolji. EmptyPon Mar 02, 2009 4:40 pm

Okeeej kko se spopadate s temi največjimi sovražniki najstnikou? haha haha
Nazaj na vrh Go down
Monstrumilian^^
Administrator
Administrator
Monstrumilian^^


Male Število prispevkov : 247
Age : 31
Registration date : 05/11/2008

Mozolji. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mozolji.   Mozolji. EmptyTor Mar 03, 2009 12:43 am

uuu to pa lak jz povem. No jz pač uporablam od Garnier (mislm da se tko napiše xD).. am tonik k si pač učistm obraz. Pol pa če se mi nrdi mozol -.- pa uporabm tist prtisni in odstrani xD. In se mi zasuši in ga ni več.

Jz hvala bogu nimam toooooook mozolou kokr moj biuši sošolc iz osnouke.
Ampak priporoooočam pa da si nestiskate sai po licu. Mislm sei nemorm govort da si nestiskate k si jih jz sam usazga. Ampak men se delajo sam na bradi, čelu pa nosu tko da tle ni tok tvejanja za invekcijo.
Na licu pa v drugm primeru je kr tvegan k ti lahko ustanejo prazgotine.

Je pa še ena fora dobra. Pač skuhite si čaj (meto al pa koprivo da nebo kdo kkšno borovnico -.-)... pol si pa dejte obraz nad paro (pa da nebo prevroče k jz sm pol dubu opeklino na ustnici) in date brsačo čez.
Pol držite pa par minut. K ste pejte po brsačo jo uzemete vn iz umare in si obrišete obraz xD. Potem brisačo odložite da neboste jo z sabo vlekl po stanovanju.
No pol pa uzamte rokavice in nee stiskat ampak RAZTEGENTE kožo. In k bo pršou šač tist začetni gnoj vn z RAZTEGAVANJEM pol stisnete šele da pride storž (to je pač en del mozola k ga povzroča). Če boste tko nrdil se vam nebo več ponovil kokr men.

Mam pa še neki za povedat. Men se je na roki naredu pač en mejhn noramaln mozol. In no jz sm ga stisnu z omazanimi rokami in se je normalno infekciru. In me je fuuuuul bolel nism mogu roke premikat. Pol mi je pa zatekl in useeeeee. Fuj fuj ... No pol sm šou doktorju in so oni pač dobil mal tega gnoja vn ampak ta storž pa ni hotu pridt. In sam pol 1 tedn mogu usak dan na previjanje drug tedn pa usak drug dan !
Skor bi mi moral tud kirurško dat vn sam THX god niso Razz

No jaaa zdj sm se fuuul razpisu sam upam da vam bo kej pomagal.
Aiii
Nazaj na vrh Go down
https://lajf.slovenianforum.com
Freaky_friday. <3
Administrator
Administrator
Freaky_friday. <3


Female Število prispevkov : 216
Age : 30
Registration date : 02/12/2008

Mozolji. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mozolji.   Mozolji. EmptyTor Mar 03, 2009 1:03 am

Ušeč mi je ta ideja s čajem. :)

Jst mam nasvet za preprečevanje mozolou.
Res usak.usak dan umit face s toplo-mlačno vodo, p kšn gel za obraz je ful fajn.
P jst si delam usaj 2× na tedn tud pilling obraza.

P punce, če mate pudr, nujn si ga morte zvečer dol očistt, k to je strup za pore in se tkoj zamašijo.
Tko da ja. ^^

Drgač pa, če že nastane mozol kšn kje, men najbl pomagata gel proti mozolom & en nwm kko se temu reče od Avona. <3
Nazaj na vrh Go down
bobi




Število prispevkov : 34
Registration date : 05/03/2009

Mozolji. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mozolji.   Mozolji. EmptyPet Mar 06, 2009 12:46 am

hehe to mi je prov smešn eni rečejo da si morš dt zvečer maskaro pa use to dol, ja valda da si daš sej se greš tušerat

higiena folk afro
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Mozolji. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mozolji.   Mozolji. Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Mozolji.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum za vsak dan ! :: Najstniški kotiček .^^. :: Beauty corner.-
Pojdi na: